Розфарбуйте сірі будні: найбарвистіші міста світу

На 1 дeнь и 1 ночь

Дата публикации: 29 צ 2020  |  Код предложения:

Будинки і житлові райони, як правило, пофарбовані в приглушені або нейтральні кольори, але є дивно яскраві винятки, які можна знайти по всьому світу. Тож якщо ви шукаєте, як зробити своє життя і сторінку в Instagram яскравіше, чому б вам не додати трохи фарб в наступну поїздку після Карантину? Лонґйїр, Норвегія Всі будинки цього норвезького містечка на Шпіцбергені пофарбовані в яскраві кольори. Можливо, щоб хоч якось урізноманітнити монохромний північний пейзаж. Крім ошатних будинків, у городян є ще дві причини пишатися своїм містом. По-перше, це найпівнічніше поселення в світі з населенням понад тисячу осіб. А по-друге, тут знаходиться Всесвітнє сховище насіння, де зберігається запас насіння всіх сільськогосподарських культур світу.
Копенгаген, Данія Нюхавн – картинний куточок Копенгагена, в якому довгий час жив Ганс Християн Андерсен. Уздовж берегів каналів тут тягнуться ряди старовинних фасадів, пофарбованих у всі кольори веселки і не дивно, що саме фотографію Нюхавн компанія Hewlett-Packard використовує на коробках кольорових картриджів для принтера. Шавен (Шефшауен), Марокко Це неймовірне місто повинне бути одним з топ-напрямків, коли мова заходить про барвисті  міста. Розташований на північному заході Марокко в горах Риф, Шавен з його синьо-білими будинками – мрія фотографа. Це вражаюче місто з чудовою культурою харчування і прилеглими горами з долинами, струмками і мальовничими краєвидами, які ви із задоволенням зможете досліджувати, може багато чого запропонувати мандрівникам. Буенос-Айрес, Аргентина Різнокольоровими фасадами будинків вулиця Камініто в районі Ла-Бока зобов’язана італійським емігрантам XIX століття, які пізніше ще й молодіжну футбольну команду «Бока Хуніорс» тут зібрали. На щастя, традиція фарбувати житла в яскраві кольори збереглася до наших днів, і сьогодні Ель-Камініто – самий мальовничий куточок аргентинської столиці. Джайпур, Індія Історичне місто Джайпур відоме як «Рожеве місто», оскільки кожна будівля пофарбована в теракотовий рожевий колір. Джайпур є найважливішою зупинкою в культурному трикутнику Індії, і мандрівники будуть вражені Міським палацом, Притому Нівас Чоук (воротами на площу) і Джантар Мантар (монумент, побудований індійським принцом раджпутів). Прочіда, Італія Крихітний острівець Прочіда на півдні Італії – ветеран серед курортів. Сюди їздили відпочивати ще римські патриції 2 тисячі років тому. Туристи люблять Прочіда і сьогодні. У наш цифровий вік їх, можливо, привертають саме фотографії міста, де на набережній тісняться мальовничі будинки всіх мислимих відтінків – від канаркових і бірюзових, до смарагдових і бежевих. Аморгос, Греція Залиті сонцем вулиці, синє море, білі будинки з блакитними віконницями повиті гірляндами червоних і жовтих кольорів – грецький острів Аморгос поки не такий знаменитий, як сусідній Санторіні, але точно може змагатися з ним в красі. Ментон, Франція М’який клімат, ласкаве море, багато зелені і сонця – життя на Лазурному березі прекрасне.. Тож не дивно, що в курортному містечку Ментон прийнято фарбувати будинки в життєрадісні кольори. Гуанахуато, Мексика Гуанахуато, столиця держави Гуанахуато входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і розташовується цей чарівний місто колоніальної ери в мальовничій долині. Манарола, Італія Манарола – найстаріше з п’яти невеликих міст національного парку Чінкве-Терре (Cinque Terre), що включає також міста Ріомаджоре, Вернацца, Корнілов і Монтероссо. Яскраві, різнокольорові будівлі Манарола привертають увагу туристів, а між сучасними будівлями на вулицях міста збереглися старовинні архітектурні споруди, чий вік нараховує вже понад півтисячі років.

Предложения и отели

Отелей и предложений сейчас нет.

Стоимость тура актуальна на момент публикации, для уточнения - свяжитесь с нами или оставьте свои контакты, ми вам перезвоним.

    Как вас зовут?

    Контактный телефон

    Почта (Не обязятельно)

    Добавить комментарий?Коментарий