NEW! Термальний Афьон + Стамбул

30 октября 2020 года, на 8 дней и 7 ночей

Дата публикации: 01 2020  |  Код предложения:

День 1. Виліт до Стамбулу. Внутрішній переліт із Стамбулу до Афьону рейсом TK 2054 Зустріч в аеропорту Афьона, трансфер в готель. Розміщення в готелі Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center 5* Вільний час. Вечеря. Відпочинок в готелі. День 2-5. Відпочинок в готелі. Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center 5* – термальний готель, ретельно спроектований з урахуванням очікувань гостей є найновішим і найбільш комплексним готелем Афьона. Комфортний відпочинок, багата кухня, басейни, музика і розваги для дітей та дорослих. Можливість насолодитися SPA  та відчути чарівну атмосферу старовинної Анатоліі. День 6. Сніданок в готелі. Трансфер до аеропорту. Виліт до Стамбулу рейсом TK 2055 Трансфер із аеропорту до готелю Стамбула AVICENNA HOTEL 4*. Розміщення в обраному готелі. Вільний час.Можливість замовити екскурсії за додаткову плату. Можливість замовити додаткову екскурсію: «НІЧНА ПРОГУЛЯНКА ПО БОСФОРУ НА КОРАБЛИКУ»  (19:30 – 00:00 ) – вечеря + алкогольні напої 60 євро /чол День 7. Сніданок в готелі. 08:30 Оглядова екскурсія по Стамбулу (08:30 – 13:30): парк-музей «мініатюри», Канатна дорога, Холм П’єр Лоті, райони Таксим і Бейоглу, Галатская Вежа, Історичний Фунікулер «Tunel», Галатський міст. Вільний час. Можливість замовити екскурсії за додаткову плату. Якщо у вас буде бажання і сили підніміться на вежу Галати, або просто погуляйтесь в районі Галатського мосту, помилуйтеся заходом. В районі Каракьой, розташованому відразу за Галатским мостом ідеально провести вечір. Тут безліч недорогих ресторанів, кав’ярень і барів з фаршированими рисом мідіями і різноманітною турецькою смакотою. День 8. Сніданок в готелі. Виїзд до аеропорту Стамбулу. Виліт до Києва.
У вартість входить: Авіапереліт Київ – Стамбул – Київ (а/к Turkish Airlines) TK1258   KBPIST  0320 0625 TK 459   ISTKBP  1830 1935 ВАЖЛИВО! ВКЛЮЧЕНО БАГАЖ 15 КГ НА ЛЮДИНУ Внутрішній авіапереліт Стамбул – Зафер – Стамбул TK 2054  IST KZR 10:55 – 12:10 TK 2055  KZR IST 13:05 – 14:15 ВАЖЛИВО! ВКЛЮЧЕНО БАГАЖ 15 КГ НА ЛЮДИНУ Трансфер а/п – готель – а/п в Афьоні Трансфер а/п – готель – а/п в Стамбулі Проживання 5 ночей в готелі в Афьоні – Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center 5* Проживання 2 ночі в готелі Стамбула AVICENNA HOTEL 4* Харчування сніданки + обіди + вечері в готелі Афьона Харчування сніданки в готелі Стамбула Оглядова екскурсія за по Стамбулу з ліцензованим гідом Медичне страхування У вартість не входить: Лікувальний пакет процедур + огляд та консультація лікаря  – 155 євро/людина Факультативні  екскурсії в Афьоні та Стамбулі
 

Предложения и отели

Отелей и предложений сейчас нет.

Стоимость тура актуальна на момент публикации, для уточнения - свяжитесь с нами или оставьте свои контакты, ми вам перезвоним.

    Как вас зовут?

    Контактный телефон

    Почта (Не обязятельно)

    Добавить комментарий?Коментарий