Страхування

У нас в офісі можна виписати страховку для поїздок за кордон. Ми співпрацюємо зі страховою компанією «Європейське туристичне страхування» (ERV).

Страхування подорожуючих за кордоном забезпечує Вашу комплексну особисту і майнову страховий захист під час поїздок за межі України. Страховий поліс для виїжджаючих за кордон також є одним з документів, необхідних для отримання візи в багато країн світу.

Страховий поліс ERV включає в себе обов’язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, на Ваш вибір, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.

Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування:

 

Страхування медичних витрат – дозволить Вам отримати медичну допомогу за кордоном, в разі раптового захворювання або нещасного випадку.

При оформленні страхового поліса, зверніть увагу на розмір страхової суми. Для поїздок в країни Євросоюзу рекомендована сума зі страхування медичних витрат – не менше 30 000 EUR на кожного застрахованого. Для подорожей по екзотичних напрямках, таким як Таїланд, Індія (Гоа), а також при поїздках в країни значно віддалені від України, острівні держави і країни, наприклад, Мальдіви, Карибські острови, а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної і Південної Америки, рекомендуємо використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR / USD.

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тварин або займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов’язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка. Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров’ям під час подорожей завжди вище для літніх людей, тому при страхуванні туристів від 65 до 80 років до страхового тарифу також буде застосована надбавка.

 

Страхування від нещасних випадків – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть. Зверніть увагу, розмір виплати визначається в% від страхової суми, тому, чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

 

Страхування цивільної відповідальності – передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій в суді, юридичну допомогу та відшкодування шкоди в разі, якщо Ви по необережності заподіяли шкоду майну або здоров’ю третіх осіб.

Так, при заняттях активним відпочинком, наприклад, катанні на лижах, велика ймовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травми або псування майна третіх осіб, в.т.ч. орендованого спортивного інвентарю. Пред’явлення фінансової претензії в цих випадках – звичайна практика, особливо в країнах Західної Європи. Дане страхове покриття дозволить Вам отримати юридично-правову допомогу для захисту своїх інтересів за кордоном.

 

Страхування багажу – забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності в разі тривалої затримки багажу, компенсацію шкоди, заподіяної багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкову перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

 

Страхування від невиїзду (скасування поїздки) – страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою від поїздки або перериванням туристичної поїздки дозволить Вам уникнути фінансових втрат, в разі неможливості відправитися в поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки.

Причини скасування поїздки можуть бути найрізноманітніші, наприклад, відмова консульських служб у в’їзній візі, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном та інше.

 

Час, необхідний для укладення договору страхування, – 10 хвилин.